O IMERCO

Bardzo dobre, rozbudowane projekty koncepcyjne, w zakresie koncepcji programowo-przestrzennej, które uwzględniają budżet i harmonogram inwestycji powodują, że mamy znakomity punkt wyjścia do zrobienia świetnych projektów budowlanych i projektów wykonawczych. To z kolei powoduje, że inwestycja jest najlepsza z możliwych dla klienta, ponieważ uwzględnia wszystko to, czego klient oczekuje, za możliwie najmniejsze pieniądze, w możliwie najkrótszym czasie i możliwie najniższe koszty eksploatacyjne obiektu.

Remigiusz Napierała

Prezes Zarządu Imerco Sp. z o.o.

WIZJA

  • Chcemy wyznaczać standardy obsługi w naszej branży.
  • Pragniemy być dla naszych Klientów najlepszym partnerem do kompleksowej i wielobranżowej obsługi inwestycji budowlanych w zakresie projektowania, doradztwa i zarzadzania procesem inwestycyjnym.
Mision
Vision

MISJA

Wierzymy, że inwestycje budowlane mogą być dobrze zaplanowane, a projekty są najważniejszą ich częścią. Dlatego naszą misją jest jak najlepsze rozpoznanie tego, co jest potrzebne naszemu Klientowi, udzielenie najlepszej rady, stworzenie optymalnego projektu w tylu fazach, ilu wymaga konkretna sytuacja, a następnie mądre wdrożenie tego w realizację budowlaną.

UCZCIWOŚĆ I ZAUFANIE

WARTOŚCI

UCZCIWOŚĆ I ZAUFANIE

TO PODSTAWA DOBREGO BIZNESU

DBAŁOŚĆ O RELACJE

PRZEJRZYSTE I PARTNERSKIE RELACJE DAJĄ MOŻLIWOŚĆ ROZWIĄZANIA NAJTRUDNIEJSZYCH PROBLEMÓW

ZAANGAŻOWANIE

KONIECZNE DO OSIĄGANIA CELÓW I SUKCESÓW

DOBRA ORGANIZACJA I SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA

TO PODSTAWA DOBREGO BIZNESU

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

WYZWANIA NAS INSPIRUJĄ. GWARANTUJEMY, ŻE DOPROWADZIMY SPRAWY DO KOŃCA

SATYSFAKCJA KLIENTA

UKORONOWANIE NASZEJ DOBREJ PRACY

ZARZĄD

Prezes

Remigiusz Napierała

Prezes Zarząduupr. bud: WKP/0073/PWOK/09
Prokurenrt

Tomasz Szymkowiak

Prokurenturp. bud: WKP/0071/PWOK/08

ZESPÓŁ

Nasz zespół to ludzie kompetentni, odpowiedzialni i uczciwi. Zatrudniamy doświadczonych i uprawnionych specjalistów branży budowlanej, architektonicznej oraz branż pokrewnych. Dbamy o szkolenia i rozwój kompetencji naszych pracowników.

Zespoł